środa, 8 grudnia 2010

BLOG - HOP i Mixedmedia

Administracja i Zespół Portalu Polki Scrapują, w którego szeregach mam okazję współdziałać -
serdecznie zapraszają na:

~~ Tydzień Inspiracji Świątecznych ~~

Codzienne wyzwania w każdym z naszych sześciu Działów Tematycznych tym razem zostały stworzone w ramach świątecznych inspiracji! Mamy nadzieję dostarczyć Wam mnóstwa motywacji i chęci do stworzenia własnoręcznie wielu wspaniałych świątecznych alterowanych ozdób, kartek, ateciaków, mixmediowych dekoracji czy scrapów! Stwórzcie je na nasze wyzwania, ale przede wszystkim dla siebie i rodziny! Każde z wyzwań startujących między 6 a 11 grudnia będzie hołdowało tematyce świątecznej!To jednak nie koniec atrakcji, jakie mamy dla Was w tym tygodniu! Oto, co jeszcze mamy dla Was:

~~ Mikołajkowy Blog - Hop! ~~

ZASADY:

* Odwiedzajcie blogi naszych Adminek, Projektantek i Moderatorek między 6 a 11 grudnia, aby obejrzeć z bliska i z detalami wszystkie nasze świąteczne inspiracje.
Zaczynamy w poniedziałek 6 grudnia o godz. 10.00 rano, od bloga Projektantki działu AlteredArt -Piekielnej Owcy!

* Nie zapomnijcie pozostawić ciepłego słowa naszym zdolnym dziewczynom! To nie jest oczywiście obowiązkowe, ale zachęcamy do bycia miłym :)

* Zapamiętajcie co każda z naszych Adminek, Projektantek i Moderatorek wykonała w ramach Tygodnia Inspiracji Świątecznych! Każda praca będzie miała swój charakterystyczny tytuł - zapiszcie je sobie. Każdego dnia na naszych blogach, zgodnie z grafikiem wyzwań danego działu - zobaczycie coś nowego! Zróbcie więc listę do Świętego Mikołaja z raportem jak pracowite i zdolne są nasze dziewczyny!***

* Pobierajcie i umieśćcie na swoich blogach nasz baner z informacją w osobnym poście - na temat naszych mikołajkowo - świątecznych atrakcji a link do owego posta wrzućcie TUTAJ

* Listę z tytułami prac naszego Zespołu prześlijcie na adres admin@polki-scrapuja.pl
Pamiętajcie o dopisaniu w mailu nicka pod jakim występujecie na Portalu.

* Każda osoba, która wróci do forumowego wątku z linkiem do posta na swoim blogu, w którym zamieściła nasz mikołajkowy banner i z meldunkiem, że przesłała nam na maila pełną listę autorek oraz ich prac - weźmie udział w losowaniu nagród ufundowanych przez naszą Administrację oraz Sponsora - sklep Scrapki.pl.

Nagrody zgarnie TYLKO JEDNA OSOBA, a co jest do wygrania w naszym Blog - Hopie?


- NAGRODA SPONSORA: cudny, klimatyczny zestaw materiałów do scrapbookingu firm takich jak: Jenni Bowlin, 7Gypsies, Prima i Wendy Vecchi o wartości: 150 zł od sklepu Scrapki.pl !

- NAGRODA ADMINISTRACJI - bardzo romantyczny i kobiecy zestaw: kolekcja papierów + etykiety + die-cuty (w formie digi) gotowa do zabawy w programie graficznym lub do druku i wykorzystania w pracach tradycyjnych - zaprojektowana przez naszą Administrator - Karolę Witczak .

Obydwie nagrody są wyjątkowe i niepowtarzalne,
nikt inny, nigdy nie otrzyma takich nagród od nas, zatem - nie zwlekajcie, zaparzcie mnóstwo dobrej kawy, przygotujcie kartkę i ołówek i... bawcie się z nami w podskokach!!

Serdecznie Zapraszamy!

I moja kolejna praca wykonana w ramach Tygodnia Inspiracji Świątecznych na wyzwanie naszej projektantki: ANAI - MIXEDMEDIA#31 - OZDOBA CHOINKOWA

Papierowa zawieszka z rodzinnym zdjęciem. Koniecznie musi być błyszcząco, brokatowo, lśniąco i w ogóle glamour :)

"Rodzinna śnieżynka"I na jałowcu :)Nie zapomnijcie odwiedzić moich koleżanek z Zespołu, każda ma w tym tygodniu coś wyjątkowego do pokazania!
A teraz koniecznie odwiedź Mollik

Powodzenia, trzymam kciuki !

Pozdrawiam
Annar

11 komentarzy:

Edi pisze...

Piękna! Już myślę o swojej.

MeridaZielona w Krainie Książek pisze...

Cudowna ozdoba. Delikatna i błyszcząca.

Dobra pisze...

Śliczna zawieszka, gratuluję pomysłowości.

Coraline pisze...

śliczna

Unknown pisze...

Niesamowita, skrzysta gwiazdeczka - zawieszka.

Monika Januszewska-Rosik pisze...

Mikołaje na śnieżynce :)) Fajny pomysł i piękne wykonanie :)

Alicja pisze...

Śliczna zawieszka, będzie pięknie wyglądać

Natolin pisze...

urocza śnieżynka!!

pozdrawiam i skaczę dalej :))

Sija pisze...

Bardzo fajnie wygląda na tym jałowcu, to znaczy, że to udana ozdoba:)

Ania z poddasza pisze...

Świetny pomysł - ozdoba ze zdjęciem. Bardzo mi się podoba :)

Anabel pisze...

Przepiękna śnieżynka :)