Witam :)
Kolorystyka Madagascar Mint oraz Honeybush z kolekcji Marrakech - Basic Grey - tak bardzo mi się spodobała, że zrobiłam kolejną kartkę ....
Już ostatnią walentynkową ....
Więcej na blogu Craft4You....
Pozdrawiam serdecznie
Annar
niedziela, 13 lutego 2011
czwartek, 10 lutego 2011
Gazetowy TAG
Witam :)
Dziś zapraszamy na kolejne, drugie wyzwanie Craft Artwork !
Tym razem temat należał do Guriany.
Zachęcamy Was do zrobienia taga, a tematem jest gazeta…jako tworzywo lub sam temat...
... bo przecież małe jest zaraźliwie piękne:)
nie wymaga ani za dużo czasu, ani za wiele miejsca
ale daje ogromną satysfakcję! chwilkę wytchnienia i relaksu...
Moja interpretacja wygląda tak:
Inne prace można zobaczyć tu: craftartwork.blogspot.com
Pozdrawiam serdecznie
Annar
Dziś zapraszamy na kolejne, drugie wyzwanie Craft Artwork !
Tym razem temat należał do Guriany.
Zachęcamy Was do zrobienia taga, a tematem jest gazeta…jako tworzywo lub sam temat...
... bo przecież małe jest zaraźliwie piękne:)
nie wymaga ani za dużo czasu, ani za wiele miejsca
ale daje ogromną satysfakcję! chwilkę wytchnienia i relaksu...
Moja interpretacja wygląda tak:
Inne prace można zobaczyć tu: craftartwork.blogspot.com
Pozdrawiam serdecznie
Annar
Etykiety:
Craft Artwork,
Tagi
poniedziałek, 7 lutego 2011
Romantyczny Marrakech
Dziś kartkowo, walentynkowo i romantycznie ...
Specjalnie dla C4Y przygotowałam karteczkę na bazie papierów Basic Grey - kolekcji Marrakech.
Więcej na blogu Craft4You...
I przy okazji zrobiłam również taga, którego dołączę do drobnego upominku ;)
Specjalnie dla C4Y przygotowałam karteczkę na bazie papierów Basic Grey - kolekcji Marrakech.
Więcej na blogu Craft4You...
I przy okazji zrobiłam również taga, którego dołączę do drobnego upominku ;)
niedziela, 6 lutego 2011
Małe jest piękne - CraftArtwork
Witam serdecznie :))))
Miło jest mi poinformować, że powstał nowy blog Craft Artwork, poświęcony małym formom twórczym.
Współtworzę go razem z piątką opętanych manią twórczą dziewczyn:
Aboku
Guriana
Guru
Maj
Urtica
Naszą ideą jest wspólna i dobra zabawa !!!
Zapraszam na stronkę : http://craftartwork.blogspot.com
Pierwsze wyzwanie poprowadziła Urtica z tematem: PRZEDWIOSENNE ZMĘCZENIE
do słów piosenki Nosowskiej & Voo Voo : "Nim stanie się tak"
"Myślę sobie, że
Ta zima kiedyś musi minąć..."
Moja interpretacja to wielka tęsknota za wiosną, słońcem, kwiatami ....
Serdecznie zapraszam na chwilkę wytchnienia i relaksu !
Miło jest mi poinformować, że powstał nowy blog Craft Artwork, poświęcony małym formom twórczym.
Współtworzę go razem z piątką opętanych manią twórczą dziewczyn:
Aboku
Guriana
Guru
Maj
Urtica
Naszą ideą jest wspólna i dobra zabawa !!!
Zapraszam na stronkę : http://craftartwork.blogspot.com
Pierwsze wyzwanie poprowadziła Urtica z tematem: PRZEDWIOSENNE ZMĘCZENIE
do słów piosenki Nosowskiej & Voo Voo : "Nim stanie się tak"
"Myślę sobie, że
Ta zima kiedyś musi minąć..."
Moja interpretacja to wielka tęsknota za wiosną, słońcem, kwiatami ....
Serdecznie zapraszam na chwilkę wytchnienia i relaksu !
Etykiety:
ATC,
Craft Artwork
czwartek, 3 lutego 2011
I kolejne dwie małe formy
W pierwszej kolejności bardzo dziękuję za tak liczne komentarze pod poprzednim postem z moimi walentynkowymi kartkami :) Milutko na serduchu mi się zrobiło kiedy je czytałam :)
Dziś dwie prace dla portalu Polki Scrapują.
W tym tygodniu z okazji zbliżających się Walentynek mamy tydzień z zadaniem i temat: "Kochać - jak to łatwo powiedzieć..." do utworu Piotra Szczepanika...
Moja nowe wyzwanie w dziale MIXEDMEDIA to ROMANTYCZNY TAG
I moja interpretacja :)
Kolejną pracą jest ATC na ten sam temat, a wyzwanie prowadzi Magda Polakow.
Moja interpretacja:
Zapraszam też do różowej wymiany INCHIES, zapisy trwają do 4.02.2011 do północy !
Pozdrawiam
Annar
Dziś dwie prace dla portalu Polki Scrapują.
W tym tygodniu z okazji zbliżających się Walentynek mamy tydzień z zadaniem i temat: "Kochać - jak to łatwo powiedzieć..." do utworu Piotra Szczepanika...
Moja nowe wyzwanie w dziale MIXEDMEDIA to ROMANTYCZNY TAG
I moja interpretacja :)
Kolejną pracą jest ATC na ten sam temat, a wyzwanie prowadzi Magda Polakow.
Moja interpretacja:
Zapraszam też do różowej wymiany INCHIES, zapisy trwają do 4.02.2011 do północy !
Pozdrawiam
Annar
Etykiety:
ATC,
Mixed Media,
Tagi
Subskrybuj:
Posty (Atom)











